• New

Včelársky online kurz

€65.83
Quantity

100% secure payments
1 person has purchased this item this month
2 people recently added this item to the cart
998 items in stock
Availability:

Free shipping!

PREDPREDAJ
Dostupné v 2023

Chcete sa stať včelárom a neviete ako začať? 
Pripravili sme si pre vás tento online včelársky kurz, kde dozviete čo potrebujete.
Plus ako bonus, ku každému kurzu včelárska kniha ako darček ZDARMA (platí len v roku 2022)

Kurz pozostáva z viac ako 200 videí. 
V prípade, ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás cez náš online chat (vpravo dole na stránke).

SRDCE VČELÁRA je kurz pre každého, kto chce začať so včelami. Prevedie vás krok za krokom všetkým, čo potrebuje včelár vedieť. Na konci kurzu získate certifikát a zaradíte sa do celosvetovej včelárskej komunity.

V okamihu, keď som dokončil knihu s názvom ČO VČELÁRI NEVEDELI , tak som pochopil, že ju musí prečítať každý včelár a priateľ prírody. Sú v nej popísané moje osobné skúsenosti a postupy ako som sa staral o 250 včelstiev bez väčších problémov v dobe, keď včely po celom svete umierali.

Sú v nej aj tajomné informácie z kníh, z ktorých najstaršia je z roku 1792. Štúdium týchto starých kníh mi dalo úplne iný pohľad ako sa postaviť k udržateľnosti tohto remesla. Ak veríte v hodnotu starých múdrostí a ich prepojenie na dnešný moderný svet, určite dočítajte knihu až do konca. Jednotlivé kapitoly sú vzájomne

prepojené do celku tak, aby boli myšlienky ucelené a praktické využitie informácií maximálne.

V kurze je popísané to, čo včelári nevedeli , a je to napojené na rady, návody a odporúčania z praxe. To, že pracovitosť včiel nemá v prírode konkurenciu , už vedia aj deti. Včely majú ale aj tajomstvá, ktoré nepoznajú ani starí včelári. Kniha tieto tajomstvá postupne odkryje a tým posunie porozumenie a symbiózu medzi včelárom a včelstvom na úplne novú úroveň.

Comments (0)
No customer reviews for the moment.